Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Producent walizek

Jesteśmy dużą hurtownią oferującą szeroką gamę walizek podróżnych. Specjalizujemy się w modelach wykonanych z materiału ABS oraz PC, ponadto w naszej ofercie posiadamy również walizki wykonane poliestru oraz nylonu. Nasz dział konstrukcyjny organizuje produkcję tylko w audytowanych i certyfikowanych zakładach zlokalizowanych na całym świecie.

Co więcej, produkujemy także dla marek własnych, z logo naszych klientów. Jeżeli chciałbyś zamówić walizki w wybranym kolorze, rozmiarze, stylu, z odpowiednim logo - napisz do nas już dziś. Mamy niskie minimum produkcyjne, ciekawe wzornictwo i krótki czas realizacji.

Niezależnie od tego czy wybierasz się w dłużą czy krótszą podróż, pamiętaj, że zawsze warto się do niej przygotować.  Planując krótkie wyjazdy np. za granice warto przemyśleć kwestię rozmiaru walizki, szczególnie jeśli Twoja podróż będzie obejmować lot samolotem. Jako producent walizek podróżnych oferujemy modele, które z pewnością będą odpowiadać standardom linii lotniczych. 

Pamiętaj, że komfort Twojej podróży zależy również od odpowiedniej walizki dlatego zwróć uwagę ile dni będzie trwała Twoja podróż, a następnie przystąp do poszukiwań walizki.

 

Oferujemy walizki:

Kabinowe

Walizki kabinowe to znakomity wybór dla osób planujących weekendowe wypady za miasto bądź typowy city break. Dzięki swoim małym rozmiarom z pewnością sprawdzą się jako bagaż podręczny w samolocie!

Idealne na podróże trwające od 2-4 dni. 

 

Walizki średnie:

Walizki średnie warto zabierać w podróż kiedy planujesz dłuższe wyjazdy. W porównaniu do toreb weekendowych, walizki średnie pomieszczą zdecydowanie więcej.  Niestety nie będą one odpowiednie jako bagaż podręczny w samolocie. 

Wszystkie walizki Solier wyposażone są w obrotowe kółka, dzięki którym podróżowanie z bagażem staje się o wiele przyjemniejsze. Wyprodukowane są z materiału ABS (kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy). Jako oficjalny producent staraliśmy się dobrać materiały w taki sposób, aby były one w stanie chronić Twoją zawartość.

Dodatkowo walizki zostały dodatkowo wyposażone w zamki TSA, zgodne z zagranicznymi standardami lotniczymi. 

Idealne na podróże trwające od 4-7 dni. 


Walizki duże:

W planach masz długi wyjazd? W takim razie na pewno przyda Ci się duża walizka np. jako bagaż rejestrowany! Dzięki temu, że są one bardzo pojemne, nie musisz spędzać godzin, zastanawiając się co zabrać ze sobą na długi wyjazd!

Idealne na podróże trwające ponad 7 dni.

Zestawy walizek:

Aby Twoja podróż należała do udanych warto zaopatrzyć się z wygodną oraz funkcjonalną walizkę. Dla osób, które przykładają wagę do najmniejszych detali, stworzyliśmy specjalne komplety, dzięki którym zestaw walizek będzie w jednakowym kolorze! Co 


 

W Naszej ofercie znajdziesz walizki w różnych rozmiarach.  Wyposażyliśmy je w obrotowe, wytrzymałe kółka, które idealnie się sprawdzą nawet na nietypowej nawierzchni. Wszyscy wiemy, że walizka powinna służyć do wielokrotnego użytku, właśnie dlatego walizki Solier wyprodukowane są z trwałego tworzywa ABS, czyli jednego z najmocniejszych tworzyw używanych to wyrobu walizek. Dodatkowo aby chronić Twoją zawartość oraz zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom na lotniksu czy na dworcu, każdą walizkę wyposażyliśmy w zamek TSA!

 

Udanej podróży!

pixel