Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O Merlitz.eu

Hurtownia on-line Merlitz.eu to nowoczesny podmiot zajmujący się kompleksową obsługą i wszechstronnym zaopatrywaniem partnerów handlowych w torby, aktówki, plecaki, portfele, akcesoria, kopertówki, walizki czy też torby podróżne wykonane z zarówno ze skór naturalnych jak i ekologicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia osobiście naszej hurtowni przy ulicy Waryńskiego 26 (II piętro) w Białymstoku. Szeroka gama modeli oraz ciągła dostępność produktów sprawi, że na miejscu będzie możliwość złożenia indywidualnego zamówienia lub zakupu naszych produktów.

Merlitz.eu stara się selekcjonować torebki damskie, torby męskie, aktówki, nesesery, portfele, przyborniki, torby na laptop i inne produkty galanteryjne w taki sposób, aby umożliwić i zapewnić swoim Klientom hurtowym jak największą marżę zysku, oraz zadowolenie klienta końcowego. Merlitz.eu oprócz szerokiej oferty, proponuje także szereg usług związanych z galanterią - między innymi umożliwia organizację produkcji toreb według wzorów Klientów, zarówno ze skór syntetycznych jak i skór naturalnych,czy też wykonuje nanoszenie logotypów klientów na gotowe produkty z oferty hurtowni.

Więcej o usługach dodatkowych w zakładce "Usługi dla Twojego biznesu".

Produkcja większości oferowanego asortymentu odbywa w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce, przez co jesteśmy w stanie zapanować na ciągłym utrzymaniem najwyższej jakości wyrobów, dotrzymać terminowej dostawy i dynamicznie reagować na trendy rynkowe.

Obsługę Merlitz.eu stanowią ludzie kompetentni, pomocni i godni zaufania. Świadczymy nasze usługi na niezmiennie wysokim poziomie, zachowując poszanowanie dla etyki biznesu i przepisów prawa. Dzięki współpracy z nami, Twój biznes będzie rósł i dynamicznie się rozwijał, przynosząc skokowy wzrost dochodów i powracających Klientów końcowych.

Jesteśmy godnymi zaufania partnerami w biznesie, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych dostawców i kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą produktów, jak i z lekturą (gdzie dzielimy się naszą wiedzą w zakresie sprzedaży toreb i aktówek) na dalszych podstronach hurtowni, która z pewnością będzie pożyteczna przy rozwijaniu własnej działalności w segmencie galanterii.

 

Pliki do pobrania:

  • Prezentacja MERLITZ - POBIERZ
  • Zaświadczenie z ewidencji działalności gospodarczej - POBIERZ
  • Logotyp FELICE - POBIERZ
  • Logotyp SOLIER POBIERZ
pixel