Dostępny w naszych sklepach
Portfel damski wykonany z wysokiej jakości ekologicznej skóry z efektem saffiano z nowej kolekcji firmy Felice.
Polska produkcja oraz ręczne wykonanie pozwala zadbać o każdy detal portfela gwarantując, że sprawdzi się on idealnie do codziennego użytku bądź na prezent dla bliskiej osoby.
Każdy portfel zapakowany jest w ekskluzywne opakowanie, sygnowane logo producenta.
Produkty marki Felice są idealne dla kobiet wymagających, ceniących sobie elegancję, komfort użytkowania oraz najwyższą jakość produktów.
Właściwości modelu Felice P02:
- oddzielna przegroda na bilon
- przegrody na banknoty;
- 12 miejsc na karty kredytowe,
Informacje dodatkowe:
- materiał: skóra ekologiczna z efektem saffiano
- kolor:szary
- wysokość (cm): 9,5
- szerokość (cm): 19,5
- orientacja: pozioma
- zapinany na zamek: tak
- miejsce na bilon: tak
- produkcja: Polska
Materiał: | Skóra ekologiczna |
Płeć: | Kobieta |
24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
Zakupiony przez Państwa produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie defekty wynikające z winy producenta.
Jeśli za usterkę odpowiada kupujący, wystarczy, że zadzwoni, a firma postara się pomóc za darmo lub za niewielką opłatą.
Warunki reklamacji: reklamacji podlega niezgodność towaru z umową.
Podstawą uznania gwarancji jest dowód zakupu ( paragon / faktura VAT ).
Siedziba Gwaranta: Modeste sp. z o.o. sp. k. , Waryńskiego 26, 15-461 Białystok